plama-house-crna-gora
email

Oferta

Të gjitha apartamentet janë të mobiluar bukur dhe kanë: dhoma gjumi dhe dhomen e ndjenjes, banjo, kuzhine,

ajer te kondicionuar, TV satelitor, ballkon ose tarracë dhe një vend parkimi gjerë.


Kopsht të bukur, pranë banesës mundëson mysafirët tanë të gëzojnë një mjedis të bukur me mrekullon

kuzhinës që janë nëna të shqetësuar.


Palma Haus është në rrugë të Ada Bojana-Ulqinit, në kilometrin e tretë të, me rërë plazhet e famshme të Madhe.

Palma Shtëpia ndodhet 800 metra nga plazhi, dhe ne ofrojmë mysafirët tanë të ardhshëm për apartamente dhe

plazhi shërbimit "Palma", dmth. Karrige në kuvertë, cadra dhe bar plazhi me një restorant.

aktuelno prijatelji sajta galerija slika kontakt